Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
1.png
3.png
Ozvučení venkovních ploch a sportovišť

Ozvučení venkovních ploch si klade na sebe především nároky na klimatickou odolnost, ale také na srozumitelnost ozvučení a dále vykrytí akustickým signálem na vhodná místa.

Jako zdroj signálu volíme mimo podkresové hudby z CD, receiveru atd., vyhlašovací mikrofon PA 550 umístěný obvykle v ozvučovací kabině, vrátnici či na tribuně, ale také přenosné bezdrátové typy MBD 810 (ruční) nebo MBD 910 (náhlavní / klopový).

Za centrálu ozvučení volíme komfortní JPA 1240A, která má 5 výstupních zón, a tak některé použijeme pro nazvučení interiérů sportovního areálu, nebo JPA 1180, která je sice jednozónová, ale zase má vestavěný tuner a CD/Mp3/USB přehrávač.

Nechceme-li ani tak použít rozhlasovou ústřednu, můžeme volit mixážní pult. V případě rozlehlého, výkonově náročného, ozvučení ještě volíme posílení v podobě koncového zesilovače JPA 480DP.

Jako samotný ozvučovací prostředek jsme zvolili reprosoustavy sloupové DPT 6×x či reentrantní SC-XXAH, umístěné minimálně ve dvojicích na sloupech. Vysoká klimatická odolnost. Výborné vykrytí zvukem i na velkých plochách. Vhodné pro parkoviště, dvory, hřiště, stadiony.

Rádi zpracujeme kompletní návrh takového ozvučení se speciální zvýhodněnou cenou.

Menším sportovním areálem zde rozumíme menší hřiště u školy, na vesnici …Cílem je základní ozvučení pro přenos hlasu s důrazem na cenu ozvučení.

Jako zdroj signálu vystačí mimo podkresové hudby klasický mikrofon MD 110 nebo přepážkový typ PA 550. Pokud se potřebujeme s mikrofonem pohybovat i mimo tribunu, použijeme bezdrátový set MBD 810. Za centrálu ozvučení volíme cenově přijatelnou 100 V ústřednu Mobile 60.

Systém ozvučení, vzhledem ke své rozlehlosti, musí být proveden ve 100 V režimu, přičemž ozvučovací reprosoustavy – sloupové DPT 6×x či reentrantní TC 1640AH nebo SC 30AH umísťujeme na sloupy. Ty jsou samozřejmě dostatečně klimaticky odolné. Jako naprosté minimum je nutné použít 2 ks. Jako vhodné reproduktory také můžeme použít zvukové projektory CSP 220. Hustota rozmístění reproduktorů je 10 – 15m, což považujeme za cenové a kvalitní optimum. Nezapomínejte, že kvalita a čistota zvukového přenosu je úměrná hustotě sítě a vlastnímu natočení reprosoustav.

Rádi Vám zpracujeme kompletní návrh takového ozvučení.
DVB T2 n.jpg
316920e4d1c7c6bdaf6e12284c1b7836.jpg
antena 2.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one